Zrcadlová fólie zvyšuje soukromí a odrazuje zloděje

Post date:

Author:

Category:

Bydlíte v přízemí, v těsné blízkosti vašeho bytu či kanceláře jsou další domy nebo jenom nemáte rádi zvídavé pohledy do oken? Řešením je pro vás zrcadlová fólie poskytující ochranu i soukromí. Tato fólie zároveň chrání proti slunečnímu záření. Do místnosti se přitom dostane denní světlo a vy se budete cítit pohodlně. 

Zrcadlová fólie má mnoho výhod 

Základním rysem zrcadlové fólie je to, že snižuje viditelnost zvenku a přitom zevnitř ven je vidět bez nejmenších potíží. Díky tomu zvyšuje zrcadlová fólie soukromí ve vašem domě či kanceláři. Tato fólie je z jedné strany pokovená zrcadlovým efektem a z druhé strany je průhledná a zatmavěná. Vytváří tak specifickou zrcadlovou plochu. 

Kromě dosažení soukromí má zrcadlová fólie i další výhody. Dokáže chránit byt či kancelář před horkem. Je opatřena ochrannou vrstvou proti poškrábání a je voděodolná. Můžete ji tedy naprosto s klidem umývat a nemusíte investovat do speciálních mycích prostředků. Zrcadlový efekt na fólii působí nejvýrazněji v průběhu dne. 

Fólie na sklo dělají váš domov bezpečnější 

Zrcadlové fólie nejsou jediné, které firma Benda-Fólie nabízí. Mezi další užitečné výrobky patří okenní fólie, bezpečnostní fólie, protisluneční fólie, termoizolační fólie či dekorační fólie. Všechny jmenované mají nesmírné benefity. 

Snižují možnost násilného vniknutí do objektu. V horkých letních měsících dokáže fólie na sklo ochladit prostor a vy tak ušetříte za klimatizaci. Ve větším bezpečí se po instalaci fólie ocitnou i vaše děti, protože okenní fólie chrání před vysypáním střepů a je tak prevencí proti zranění ostrým sklem. 

Fólie na okna od odborníků z firmy Benda-Fólie

Ve firmě Benda-Fólie vám zkušení řemeslníci poradí s výběrem té správné fólie na okna. Ať už se jedná o fólie na okna pro kancelář, byt, na balkonové dveře, fólie do výlohy, vitríny či skleněné fasády. Doporučí vám tu nejvhodnější fólii přímo pro váš prostor. Vybírat můžete ze široké škály výrobků s různým stupněm zatmavění a barevného ladění. Firma Benda-Fólie nabízí fólie dekorativní i ochranné. Tato společnost je trhu již dlouhých 18 let. Zajistí pro vás dodávku i instalaci. 

Redakce doporučuje

Elektrické podlahové vytápění nabízí větší výhody, než možná tušíte

0
V souvislosti se zdražováním energií vás možná napadlo, že některá zařízení začínají postrádat smysl. A co pak takové elektrické podlahové vytápění, které k provozu...

Platónův odkaz