Zorganizujte svoje nástěnné povrchové rozvody jednoduše, díky nové evoluční metodě!

Post date:

Author:

Category:

Jen málokterý dům nebo domácnost se obejde bez toho, že by potřebovala po omítce či stěně vést kabeláž. Možností, jak takovou kabeláž kompletně urovnat, je celá řada. Jednou z nich jsou například rychlopásky, druhou potom mohou být hmoždinky a specifické úchopy.

Všechny tyto metody jsou ale buď neefektivní, nebo jsou na realizaci dost složité. To už ale nebudete muset řešit díky novému konceptu společnosti Schnabl v oblasti organizace povrchových rozvodů.

Moderní, jednoduchý a účinný koncept

Víceméně všechny produkty společnosti Schnabl se dají označit, jako drobný hybrid mezi používáním hmoždinek a následným šroubováním koncovek a úchytů. Vše je tady totiž dáno do jediného kusu plastové komponenty, která vydrží vysokou zátěž a má rovnou několik metod uchycení.

Jednou z těchto metod je její zachycení pacičkami, podobně jako to dělají hmoždinky, ve vyvrtané díře. V nabídce jsou ale i speciální příchytky, které mohou naopak jednoduše zapadnout do normalizovaných míst, jako jsou instalační lišty a podobně.

Organizace elektrických a datových rozvodů

Asi tím nejdůležitějším úkolem sortimentu je kvalitní organizace elektrických a datových kabelových rozvodů. Podle toho je také adekvátně uzpůsobený sortiment. Příchytky na kabely máte možnost sehnat v mnoha variantách. Jedním kritériem může být normalizovaná šíře kabelu, který do krytky hravě zapadne. Druhým potom mohou být také počty kabelů. Krytky se totiž vyrábí nejen pro kabel po kabelu, ale také jako kvalitní úchyty připomínající pásku, které jsou schopny pojmout i početnější množství kabelů.

Co když je ale potřeba přichytit trubku?

Elektroinstalací ale celý dům rozhodně nekončí a bude i spousta dalších komponent. Jednou z těch typických mohou být například PVC vodovodní trubky. Ty najdeme často i přímo na povrchu a jsou poměrně zranitelné vůči vytrhnutí nebo poškození tlakem. Příchytky na trubky od společnosti Schnabl vám ale mohou velice jednoduše a kvalitně fixovat i takové trubky. K mání jsou pro všechny standardní rozměry nejen trubek typu PVC, ale i měděných rozvodů pro plyn a mnohé další.

Redakce doporučuje

Elektrické podlahové vytápění nabízí větší výhody, než možná tušíte

0
V souvislosti se zdražováním energií vás možná napadlo, že některá zařízení začínají postrádat smysl. A co pak takové elektrické podlahové vytápění, které k provozu...

Platónův odkaz