Vinylové podlahy Amorim Premier Real – TOP podlaha pro každý interiér

Post date:

Author:

Category:

Portugalsko je v oblasti výroby kvalitních vinylových podlah špičkou. A vinylové podlahy Amorim Premier Real nejsou výjimkou. Pří výrobě podlahových krytin kombinují nejmodernější technologie spolu s výhodami korku. Řada Premier Real je v tomto ohledu unikátní a uživatelům přináší vysoký komfort a kvalitu, které uspokojí i ty nejnáročnější. I proto si tato řada zaslouží naši velkou pozornost.

Základní parametry

Vinylové podlahy Amorim Premier Real řadíme mezi TOP podlahy, které se na českém trhu dají zakoupit. Jde o plovoucí podlahové dílce, které v sobě kombinují skvělé vlastnosti korku a nejmodernější výrobní postupy používané při výrobě podlah. Celková tloušťka dílců je 10,5mm, z níž nášlapná vrstva tvoří neuvěřitelných 0,55mm. Přesto je zachován uživateli požadovaný komfort při chůzi. Premier Real se dodává ve dvou imitacích, první připomíná dřevo, druhá kámen. Proto si vybere prakticky každý. 

Výhody Amorim Premier Real

Mezi základní výhody podlah Amorim Premier Real můžeme zařadit:

  • komfort pro budoucího uživatele – jemný došlap
  • vynikající a dlouhotrvající vzhled
  • vysoká odolnost povrchu
  • ekologická volba – dílce neobsahují škodlivé ftaláty
  • jednoduchá údržba i úklid

Abychom byli fér, tak řada Premier Real má i svou drobnou nevýhodu. Tu najdeme u samotné pokládky. Ta je sice snadná, ale před jejím započetím je třeba precizně do roviny a hladka upravit povrch. Jen díky tomu zachováme skvělé vlastnosti vinylových podlah Amorim. 

Nabízené typy

Řada Amorim Premier Real v sobě zahrnuje dva typy dekorů. Ty první imitují různé druhy dřeva. V nabídce najdeme mj. borovici bílou, kouřovou, různé odstíny dubu atp. Druhým typem dekorů jsou ty, které napodobují kámen. Tady můžeme nalézt především různé odstíny břidlic, mramoru nebo vápence. Nabídku pro jednotlivé dekory najdete v nabídce společnosti Supellex-Svět podlah. Některé hned na první pohled zaujmou, přesto doporučujeme jejich prohlídku naživo.

Zajímavosti

Zajímavostí jsou rozdíly, které v sobě zahrnují zmíněné imitace. Prvním je rozdíl mezi velikostí lamely imitující dřevo nebo kámen. Vinylové podlahy Amorim Premier Real napodobující dřevo mají velikost 1220x185mm. Oproti tomu velikost lamel napodobujících kámen je 905x295mm. I díky tomu je rozdíl i v množství materiálu, který najdeme v balení. Vyšší je u imitací kamene, kde je možné pokrýt 2,136m2, oproti tomu imitací dřeva pokryjeme „jen“ 1,806m2.    

V případě, že rekonstruujete nebo vytváříte zcela novou podlahu, pak je Amorim Premier Real skvělou volbou. Splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů a to nejen vlastnostmi, ale i cenou. Neváhejte tak a vyberte si z nabízených dekorů, jejichž doba dodání u nás je nejdéle 4-8 týdnů. A věřte, že počkat se vyplatí.

Více na:www.supellex.cz

Redakce doporučuje

Elektrické podlahové vytápění nabízí větší výhody, než možná tušíte

0
V souvislosti se zdražováním energií vás možná napadlo, že některá zařízení začínají postrádat smysl. A co pak takové elektrické podlahové vytápění, které k provozu...

Platónův odkaz