V atraktivní lokalitě Žižkova rostou nové rezidenční byty

Post date:

Author:

Category:

V současné době je na trhu poptávka hlavně po moderních bytech, které nabízejí vysoký standard bydlení. Je to dáno tím, že nemovitosti obecně nejsou levné, a tak se lidé za své peníze snaží pořídit to nejlepší. Jestliže sami hledáte atraktivní lokalitu s novými byty, musí vás zákonitě zaujmout pražský Žižkov. Zde právě roste nová etapa bytů Na Vackově, která tak rozšiřuje zdejší možnosti bydlení.

Život na Žižkově

Široké možnosti kulturního vyžití, spousta příležitostí k posezení s přáteli v dobré kavárně nebo restauraci či v baru. To všechno a mnohem více nabízí pražský Žižkov, který se nachází v blízkosti neméně atraktivních Vinohrad. Novostavba v Praze na Žižkově v podobě 4 bytových domů, ve kterých je celkem 208 bytů, je v blízkosti parku Židovské pece. Park je skvělým místem pro sportovní aktivity i relaxaci.

Díky situování celého bytového komplexu si můžete užít klidné bydlení, které je přitom na dosah života ve městě. To samo o sobě představuje ideál moderního bydlení tohoto tisíciletí. Kromě toho v blízkosti nechybí:

  • Školy a školky
  • Zdravotnická zařízení

Vše je v blízkosti nebo v příjemných dojezdových vzdálenostech. To dělá zdejší byty také velmi vhodné pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí je velmi dobré napojení na městskou dopravu, což dále zvyšuje atraktivitu této moderní čtvrti.

Moderní byty

Velkou výhodou zdejších bytů je celkové moderní pojetí, které kombinuje moderní design spolu s funkčností. Byty byly navrhovány tak, aby měly osobitý charakter, kde se ale nebude zapomínat na praktickou stránku jejich využití. Na výběr máte byty od 1+kk po 5+kk, takže si vybere prakticky každý, bez ohledu na to, jaké jsou vaše prostorové nároky. Pokud si plánujete pořídit nové bydlení v této lokalitě, můžete se podívat na ceník jednotlivých bytů na stránkách byty.navackove.cz. Zde se dozvíte také podrobnosti o možnostech zvýhodněného financování.

Redakce doporučuje

Elektrické podlahové vytápění nabízí větší výhody, než možná tušíte

0
V souvislosti se zdražováním energií vás možná napadlo, že některá zařízení začínají postrádat smysl. A co pak takové elektrické podlahové vytápění, které k provozu...

Platónův odkaz