Uvažujete o nové podlaze? Podívejte se na tyto favority!

Post date:

Author:

Category:

Pokud jste se rozhodli k rekonstrukci, tak proč nezačít od podlahy? Na trhu je široká nabídka a výběr může být náročnější. Správná podlaha zabírá v bytě velkou plochu a ovlivňuje tak atmosféru celého domova. Jedná se sice o náročnější investici, ale při správném výběru vydrží podlaha opravdu dlouho. Najdete favorita mezi trendy? Pojďme se podívat na výhody marmolea a vinylové podlahy. 

Marmoleum potěší alergiky i ekology 

Čistě přírodní původ a biologická odbouratelnost. Takové je marmoleum. Tento materiál ocení hlavně ekologicky smýšlející lidé. Marmoleum nezatěžuje přírodu a lze ho dokonce zkompostovat. Tento zajímavý druh podlahové krytiny je vyroben ze ztuhlého lněného oleje, dřevité či korkové moučky, juty, vápence a přírodních barviv. 

Marmoleum je skvělá volba i pro alergiky, nebo rodiny, kde se alergici nachází. Díky přírodním olejům obsažené jsou totiž přirozeně odpuzování roztoči a navíc oleje zabraňují množení bakterií. Je to pevná a lehce udržovatelná podlaha, která se dá čistit nasucho. Namokro je možné je možné marmoleum čistit pouze přípravky s neutrálním pH, aby nedošlo k poleptání povrchu. Bližší informace ohledně marmolea vám určitě řeknou podlaháři z firmy Podlahy Praha, s.r.o., kteří s tímto materiálem rádi pracují. 

Vinylová podlaha je krytina nové generace 

Další skvělou možností je vinylová podlaha. Imituje různé dekory (kámen, dřevo, dlažbu), je odolná a nenáročná na údržbu. Vinylové podlahy ocení všichni, kdo mají rádi funkčnost a jednoduchost. 

Tato podlahová krytina je protiskluzová, velmi odolná proti špíně a nenáročná na údržbu. Je tak ideálním řešením například pro rodiny s dětmi. Díky rychlé pokládce a lehké rozebíratelnosti ji preferují i lidé žijící v podnájmu, kterým se nevyplatí platit za dražší přírodní materiály. Má dobré tepelné izolační vlastnosti a na chůzi je pohodlná. Je to další materiál, se kterým pravidelně pracují podlaháři z Podlahy Praha s.r.o. 

Vybrat vám pomohou odborníci z firmy Podlahy Praha s.r.o. 

Pokud si nejste s výběrem jisti, kontaktuje profesionální podlaháře. Zaměstnanci z Podlahy Praha s.r.o. mají v tomto oboru letité zkušenosti, vyslechnou si vaše přání, nároky a individuálně každému klientovi doporučí to nejlepší řešení. 

Redakce doporučuje

Rukavice na kolo by měly patřit k běžné výbavě každého milovníka cyklistiky

0
Možná při práci na zahradě rukavice vůbec nepoužíváte. Možná nepoužíváte ani ty, které jsou určeny pro domácí úklid. Pokud však jezdíte často na kole,...