Uvažujete o nové podlaze? Podívejte se na tyto favority!

Post date:

Author:

Category:

Pokud jste se rozhodli k rekonstrukci, tak proč nezačít od podlahy? Na trhu je široká nabídka a výběr může být náročnější. Správná podlaha zabírá v bytě velkou plochu a ovlivňuje tak atmosféru celého domova. Jedná se sice o náročnější investici, ale při správném výběru vydrží podlaha opravdu dlouho. Najdete favorita mezi trendy? Pojďme se podívat na výhody marmolea a vinylové podlahy. 

Marmoleum potěší alergiky i ekology 

Čistě přírodní původ a biologická odbouratelnost. Takové je marmoleum. Tento materiál ocení hlavně ekologicky smýšlející lidé. Marmoleum nezatěžuje přírodu a lze ho dokonce zkompostovat. Tento zajímavý druh podlahové krytiny je vyroben ze ztuhlého lněného oleje, dřevité či korkové moučky, juty, vápence a přírodních barviv. 

Marmoleum je skvělá volba i pro alergiky, nebo rodiny, kde se alergici nachází. Díky přírodním olejům obsažené jsou totiž přirozeně odpuzování roztoči a navíc oleje zabraňují množení bakterií. Je to pevná a lehce udržovatelná podlaha, která se dá čistit nasucho. Namokro je možné je možné marmoleum čistit pouze přípravky s neutrálním pH, aby nedošlo k poleptání povrchu. Bližší informace ohledně marmolea vám určitě řeknou podlaháři z firmy Podlahy Praha, s.r.o., kteří s tímto materiálem rádi pracují. 

  Digitální dveřní kukátko je řešením pro každý moderní domov

Vinylová podlaha je krytina nové generace 

Další skvělou možností je vinylová podlaha. Imituje různé dekory (kámen, dřevo, dlažbu), je odolná a nenáročná na údržbu. Vinylové podlahy ocení všichni, kdo mají rádi funkčnost a jednoduchost. 

Tato podlahová krytina je protiskluzová, velmi odolná proti špíně a nenáročná na údržbu. Je tak ideálním řešením například pro rodiny s dětmi. Díky rychlé pokládce a lehké rozebíratelnosti ji preferují i lidé žijící v podnájmu, kterým se nevyplatí platit za dražší přírodní materiály. Má dobré tepelné izolační vlastnosti a na chůzi je pohodlná. Je to další materiál, se kterým pravidelně pracují podlaháři z Podlahy Praha s.r.o. 

  4 případy, kdy je dobré volat zámečníka

Vybrat vám pomohou odborníci z firmy Podlahy Praha s.r.o. 

Pokud si nejste s výběrem jisti, kontaktuje profesionální podlaháře. Zaměstnanci z Podlahy Praha s.r.o. mají v tomto oboru letité zkušenosti, vyslechnou si vaše přání, nároky a individuálně každému klientovi doporučí to nejlepší řešení. 

INSTAGRAM

Redakce doporučuje

Renovace podlahy oživí váš domov

Zvlášť poslední týdny nás přesvědčily o tom, že příjemná domácí atmosféra přispívá k naší duševní pohodě. Možná jste se na svůj byt...

Renovace podlahy oživí váš domov

Zvlášť poslední týdny nás přesvědčily o tom, že příjemná domácí atmosféra přispívá k naší duševní pohodě. Možná jste se na svůj byt...

Luxusní lázně si můžete dopřát i doma

Pozitivní účinky relaxační koupele jsou lidem známé už tisíce let. Vy kvůli takovému zklidnění nemusíte chodit do lázní, ale využít vlastního domova....

Uvažujete o nové podlaze? Podívejte se na tyto favority!

Pokud jste se rozhodli k rekonstrukci, tak proč nezačít od podlahy? Na trhu je široká nabídka a výběr může být náročnější. Správná...