Rezidenční čtvrť Malešický háj je bydlení, které má styl. Už jen poslední byty ke koupi!

Post date:

Author:

Category:

Bylo vždy vaším snem bydlet ve městě, ale zároveň také na klidném místě, které vám umožní si odpočinout od každodenního shonu? Přesně toto vám nabídne rezidence Malešický háj, která je situována v blízkosti Malešického lesa. Šetrná architektura dokonale zapadá do okolního prostředí a bytové domy jsou koncipovány tak, že nabídnou maximální soukromí. Můžete bydlet v klidném prostředí a doslova kousek od centra, kde vám nebude nic chybět. Pokud máte zájem, myslete na to, že zbývá už pouze několik posledních bytů k prodeji.

Proč je to bydlení snů?

Pro klidné bydlení dnes opravdu nemusíte odejít za Prahu, odkud je vždy složité dojíždění, dlouhé stání v kolonách a z toho plynoucí každodenní frustrace. Prahu sice máte na dosah, ale vlastně daleko. Koupě nemovitosti v Malešicích je rozhodnutím, které vás toho všeho navždy zbaví. Není nad to, když můžete ráno vyrazit z bytu a do pár minut jste ve své oblíbené kavárně či restauraci nebo můžete vyrazit na nákupy.

Bez kolon, bez neustálého přemýšlení, kolik času si budete muset vyhradit kvůli zdržení na cestách. Zkrátka si můžete užívat městského života kdykoliv vás napadne bez složitého plánování.

Co klidné bydlení v Praze nabídne?

Významný krok pro klidné bydlení v Malešicích udělali už architekti projektu, protože se zde nachází pouze 107 bytových jednotek na 5 bytových domů. To nabídne dostatek soukromí, což ještě umocňují střešní penthousy pro ty nejnáročnější. Byty zde mají rozlohu od 31 po 139 m2. V závislosti na dispozici konkrétních bytů zde najdete také:

  • Balkony
  • Terasy a předzahrádky

Tyto prvky přirozeně propojují interiér s exteriérem. Jedná se také o prvky, které dostávají do bytů více světla, které už tak jsou samy o sobě koncipovány vhodným způsobem pro dostatek denního světla. To vše umocňuje příjemný pocit, který vám zdejší bydlení poskytne, kdykoliv se vrátíte domů. Bydlení na Praze 10 si vás zkrátka získá. Klid a pohoda kombinovaná s blízkostí města je doslova ideál.

Redakce doporučuje

Elektrické podlahové vytápění nabízí větší výhody, než možná tušíte

0
V souvislosti se zdražováním energií vás možná napadlo, že některá zařízení začínají postrádat smysl. A co pak takové elektrické podlahové vytápění, které k provozu...

Platónův odkaz