Renovace podlahy oživí váš domov

Post date:

Author:

Category:

Zvlášť poslední týdny nás přesvědčily o tom, že příjemná domácí atmosféra přispívá k naší duševní pohodě. Možná jste se na svůj byt podívali po delší době trochu detailněji a zjistili, že by to chtělo zlepšení. Pokud uvažujete o rekonstrukci, je nejlepší začít od podlahy. Ta zabírá velkou plochu vašeho bytu a tvoří a její vzhled tvoří výraznou část atmosféry domova. Pokud máte navíc podlahu dřevěnou, tak máte vyhráno. 

Renovaci podlahy peněženka ocení 

Dřevěná podlaha vydrží téměř všechno, ale potřebuje jednou za čas pořádnou péči. Ta se vyplatí, protože renovace podlahy vás vyjde levněji, než pořízení nové. Klasické dřevěné podlahy mají navíc oproti těm modernějším lepší tepelnou a zvukovou izolaci. Jenomže po dlouhých letech bez pořádné péče mizí původní lesk. 

Pokud svěříte renovaci podlahy do rukou odborníkům, může vám vydržet 15-20 let až do další renovace. Takovou práci klidně obstarají odborníci z firmy Podlahy Praha s.r.o. 

Parkety renovaci ocení 

Parkety zná snad každý. Jsou běžnou součástí mnoha domácností a často je na ně zapomínáno. Přitom renovace parket jím vrátí původní krásu a může značně zvelebit váš domov. Po renovaci parket krásně vynikne přirozená kresba dřeva a po upravené podlaze se vám bude i lépe chodit. Díky odborné péči se podlaha zbaví škrábanců, rýh od stěhování nábytku, špíny a zastaralým povrchovým úpravám. 

Broušení parket dá bytu nový lesk

Broušení parket je odborná metoda, kdy se z podlahy odebere pouhý 1mm a přesto jsou změny vzhledu obrovské. Broušením se podlaha zbaví všech nedostatků, kvůli kterým ztratila původní svěží vzhled. Dále odborník parkety ošetří mořením, dodá v rámci závěrečné úpravy olej či lak a po tom všem získají parkety původní lesk a novost. 

Technici z firmy Podlahy Praha s.r.o. navíc během broušení odsávají téměř všechen prach, což zajišťuje následný snadnější úklid. Podlahář přijde na bezplatnou konzultaci do místa, kde chcete parkety renovovat. Vyslechne vaše přání a nabídne vám to nejlepší řešení spolu s cenovou kalkulací. 

Redakce doporučuje

Elektrické podlahové vytápění nabízí větší výhody, než možná tušíte

0
V souvislosti se zdražováním energií vás možná napadlo, že některá zařízení začínají postrádat smysl. A co pak takové elektrické podlahové vytápění, které k provozu...

Platónův odkaz