Renovace podlahy oživí váš domov

Post date:

Author:

Category:

Zvlášť poslední týdny nás přesvědčily o tom, že příjemná domácí atmosféra přispívá k naší duševní pohodě. Možná jste se na svůj byt podívali po delší době trochu detailněji a zjistili, že by to chtělo zlepšení. Pokud uvažujete o rekonstrukci, je nejlepší začít od podlahy. Ta zabírá velkou plochu vašeho bytu a tvoří a její vzhled tvoří výraznou část atmosféry domova. Pokud máte navíc podlahu dřevěnou, tak máte vyhráno. 

Renovaci podlahy peněženka ocení 

Dřevěná podlaha vydrží téměř všechno, ale potřebuje jednou za čas pořádnou péči. Ta se vyplatí, protože renovace podlahy vás vyjde levněji, než pořízení nové. Klasické dřevěné podlahy mají navíc oproti těm modernějším lepší tepelnou a zvukovou izolaci. Jenomže po dlouhých letech bez pořádné péče mizí původní lesk. 

Pokud svěříte renovaci podlahy do rukou odborníkům, může vám vydržet 15-20 let až do další renovace. Takovou práci klidně obstarají odborníci z firmy Podlahy Praha s.r.o. 

  5 kritérií, podle kterých kupovat bezpečnostní dveře

Parkety renovaci ocení 

Parkety zná snad každý. Jsou běžnou součástí mnoha domácností a často je na ně zapomínáno. Přitom renovace parket jím vrátí původní krásu a může značně zvelebit váš domov. Po renovaci parket krásně vynikne přirozená kresba dřeva a po upravené podlaze se vám bude i lépe chodit. Díky odborné péči se podlaha zbaví škrábanců, rýh od stěhování nábytku, špíny a zastaralým povrchovým úpravám. 

Broušení parket dá bytu nový lesk

Broušení parket je odborná metoda, kdy se z podlahy odebere pouhý 1mm a přesto jsou změny vzhledu obrovské. Broušením se podlaha zbaví všech nedostatků, kvůli kterým ztratila původní svěží vzhled. Dále odborník parkety ošetří mořením, dodá v rámci závěrečné úpravy olej či lak a po tom všem získají parkety původní lesk a novost. 

  8 nejkrásnějších luxusních bytů k pronájmu

Technici z firmy Podlahy Praha s.r.o. navíc během broušení odsávají téměř všechen prach, což zajišťuje následný snadnější úklid. Podlahář přijde na bezplatnou konzultaci do místa, kde chcete parkety renovovat. Vyslechne vaše přání a nabídne vám to nejlepší řešení spolu s cenovou kalkulací. 

INSTAGRAM

Redakce doporučuje

Domácí sauna aneb nejlepší doplněk pro chvíle pohody

Kdo by o ní někdy neslyšel, že? Dovede zklidnit podrážděnou mysl, dodat novou energii, nabídnout hodiny a hodiny ničím nerušeného odpočinku a...

Domácí sauna aneb nejlepší doplněk pro chvíle pohody

Kdo by o ní někdy neslyšel, že? Dovede zklidnit podrážděnou mysl, dodat novou energii, nabídnout hodiny a hodiny ničím nerušeného odpočinku a...

Jak se dostat do zabouchnutých dveří? Zámečník radí!

Vycházíte z bytu s pocitem, že klíče jsou bezpečně ve vaší kapse. Jenomže za nějakou dobu s hrůzou zjistíte, že klíče zůstaly...

Zrcadlová fólie zvyšuje soukromí a odrazuje zloděje

Bydlíte v přízemí, v těsné blízkosti vašeho bytu či kanceláře jsou další domy nebo jenom nemáte rádi zvídavé pohledy do oken? Řešením...