Prezentační stojan na TV – šikovný pomocník

Post date:

Author:

Category:

Podnikáte a rádi byste předvedli svým klientům práci co nejlépe? Nebo chcete zákazníky zajímavým způsobem upozornit třeba na probíhající akce? V obou případech je ideální využít možností, které nabízí televize. Ty však nemusí být umístěné jenom na zdi nebo na komodě (stolku). Existuje mnohem modernější řešení. Tím je prezentační TV stojan

Jeho výhody jsou nejenom v byznysu, ale i v dalších oblastech.

Čím se stojany liší?

Stejně jako u většiny produktů se i stojany na TV liší nejrůznějšími parametry a to od designu až po počet uchycených obrazovek.

Můžete zvolit statický stojan bez možnosti pojezdu, nebo stojan s otočnými kolečky. S případnou manipulací a přesunem, třeba do jiné místnosti, tak nebudete mít problém.

Další skvělou funkcí může být výšková polohovatelnost zavěšené televize. Některé typy nabízejí dokonce elektrické ovládání – tedy bez jakékoliv námahy.

Důležitým parametrem je také nosnost stojanu. která může být i více než 150 kg. Zavěsit na takový stojan tak můžete i 90 palcovou obrazovku (i dotykovou).

Kde můžete stojan využít?

Děláte prezentace, výstavy, veletrhy nebo jiné prezentace? Pozvěte své klienty a profesionálně odprezentujte své umění, výrobky nebo služby na reklamním stojanu. 

Ideální volba jak pro freeelancery, tak i velké reklamní agentury.

Stojan můžete využívat i v prostorách vaší firmy. Můžete na televizi pouštět různé kampaně, nebo informovat. Své uplatnění najde také v zasedacích a konferenčních místnostech.

Jak vybrat nejlepší stojan na TV?

Pokud již víte, jaký typ stojanu potřebujete, zjistěte parametry Vaší TV. Nejdůležitější je váha a rozteč závitů na zadní straně TV (tzv. VESA norma).

Tyto údaje porovnejte s parametry vybraného stojanu. 

Jak na nákupu ušetřit?

Pokud chcete na nákupu ušetřit, podívejte se na cashbackový portál Tipli, kde můžete získat peníze z nákupu zpět, nebo slevy do elektra: slevový kupón SmartyOkay slevový kód a další…

Redakce doporučuje

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

0
Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou? Co jsou kanabinoidy a jaký...