Posouváte opravu zámku v autě? Může se vám to vymstít!

Post date:

Author:

Category:

Zámek se může kdykoliv zaseknout, varuje zámečnická pohotovost

Nepříjemné drhnutí, zasekávání a celkově dlouhá doba k otevření autozámku? Už v této fázi zbystřete. Podle odborníků ze zámečnické pohotovosti v Praze není moc dobré takovou situaci dlouhodobě ignorovat. Posouvat opravu zámku na neurčito se může vymstít. Už v této první fázi je zámek poškozen a to i v případě, že auto po několika pokusech můžete otevřít. Jenomže je otázkou času, kdy se zámek zasekne. A to zrovna v nevhodnou chvíli, když se budete potřebovat do auta dostat, nebo v něm naopak můžete zůstat uvězněni! 


Vlastníte nový vůz? Nezapomeňte si sjednat povinné ručení.


Předcházejte takové situaci díky zámečníkům z Prahy 

Lepší je na nic nečekat a kontaktovat odborníka. Zámečníka Praha seženete ve firmě  Miroslav Štíbr-Zámečnická pohotovost. Ta je na trhu už přes 16 let a ve svých řadách má samé profesionály. S poškozeným autozámkem si hravě poradí a zajistí tak, aby se vám nestala žádná výše popisovaná nepříjemnost. Zámek vám rádi opraví či vymění i v případě, že do něj pokoušel dostat nějaký zloděj a došlo k narušení. Zámečnická pohotovost vám pomůže vyřešit jakýkoliv zámečnický problém. 

Jak správně na otevírání dveří, když si je zabouchnete?

Otevírání dveří v rámci zabouchnutých klíčů byste také měli svěřit do rukou odborníků. Zabouchnuté dveře jsou noční můrou každého z nás. Stačí chvilka nepozornosti a jste odříznuti od svého domova či vozu. Možná vás napadne se dovnitř dostat svépomocí, ale to raději nedělejte. Nepodléhejte panice a zavolejte zámečníka. Ti se díky vybavení dostanou do bytu za pár minut a vy si ušetříte nervy i peněženku. 

Amatérský pokusy o otevření dveří totiž končívají zničením zámku, takže oprava by vás vyšla výrazně dráž, než nechat zámek na odborníkovi. Nepouštějte se proto do velkých manipulací a zavolejte zámečníka. Firma Miroslav Štíbr-Zámečnická pohotovost se navíc může pochlubit tím, že zámečník přijde k vašim dveřím do hodiny od vašeho telefonátu. Vy se tak nemusíte obávat, že na zámečnické služby budete čekat půl dne. Zámečnická pohotovost pro vás navíc pracuje 7 dní v týdnu a 24 hodin denně. 

Redakce doporučuje

Elektrické podlahové vytápění nabízí větší výhody, než možná tušíte

0
V souvislosti se zdražováním energií vás možná napadlo, že některá zařízení začínají postrádat smysl. A co pak takové elektrické podlahové vytápění, které k provozu...

Platónův odkaz