Nejvíce si lidé půjčují na bydlení

Post date:

Author:

Category:

Půjčování finančních prostředků je staré jako samy peníze. Od chvíle, kdy se objevila první platidla, bylo také možné si půjčovat na zástavu. Dnes je tento systém mnohem propracovanější, nežli tomu bylo v minulosti a bankovní i nebankovní poskytovatelé nabízejí celou řadu produktů na míru konkrétnímu žadateli. 

  • Podle statistik si lidé nejvíce půjčují na bydlení. 

A to nejen na stavbu nového domu, ale zejména na koupi bytu. K tomuto účelu jsou nejvíce využívané hypotéky. O možnostech, které klienti v tomto případě mají, informuje hypoteční kalkulačka Finanční Patron, díky které se každý dozví, jaké má v této oblasti šance. 

  • Druhým nejčastějším důvodem, proč si lidé berou úvěr, je refinancování nevýhodných půjček

K tomuto účelu může sloužit i zpětný odkup nemovitosti Záchranná síť, díky kterému se můžete snadno a rychle oddlužit. 

  • Na třetím místě je zpravidla potřeba pořídit si auto. Zejména podnikatelé se bez vozidla neobejdou. Proto hledají produkt, kterým je půjčka pro OSVČ VistaCredit. To ale není vždy tak snadné, jak by se mohlo zdát. 

Řiďte se radami skutečných klientů

Podmínkou pro získání úvěru u banky je doložení příjmů a posouzení jejich dostatečné výše. V případě koupě nového nebo i ojetého vozidla, může být řešením půjčka bez registru Lundea nebo nebankovní půjčka bez doložení příjmů. Je ale nutné vše důkladně rozvážit a propočítat. 

  • Půjčky bez registru nejsou z mnoha úhlů pohledu příliš výhodné. 
  • Jedná se zejména o příliš nízké částky a zároveň vysoké úrokové sazby. 
  • Další nevýhodou je rychlá splatnost. 

Při hledání vhodného produktu a zejména před tím, než podepíšete smlouvu, je nutné najít si dostatek informací. V dnešní době, kdy má prakticky každý přístup k internetu, to není takový problém. 

  • DOBRÁ RADA – najděte si diskusní fórum, na kterém probírají své dobré i špatné zkušenosti skuteční klienti. 

Redakce doporučuje

Elektrické podlahové vytápění nabízí větší výhody, než možná tušíte

0
V souvislosti se zdražováním energií vás možná napadlo, že některá zařízení začínají postrádat smysl. A co pak takové elektrické podlahové vytápění, které k provozu...

Platónův odkaz