Musí mít kabelka a boty nutně stejnou barvu?

Post date:

Author:

Category:

Kabelka a boty jsou doplňky, bez kterých si většina žen nedokáže představit život. Je to duo, které je nejen velmi praktické, ale také dokonale doplní Vaši stylizaci. Donedávna platilo v módě pravidlo, že boty musí ladit s kabelkou. Ale musí mít vždy stejnou barvu? Jak sladit boty s kabelkou, aby vypadaly dobře?

Musí mít boty stejnou barvu jako kabelka?

Pokud jde o sladění kabelky a bot, většinu lidí jako první napadne barevná kombinace. Samozřejmě existují případy, kdy to funguje velmi dobře, ale už to není pravidlem. Dnešní móda umožňuje mnohem větší volnost při výběru kabelky k botám.

Přesto se při dotváření každodenní stylizace vyplatí dbát na to, aby boty a kabelka byly udržovány ve stejné stylistice. Například boty Lacoste nemusí nutně vypadat dobře s lesklou obálkovou kabelkou s filtry. Mnohem lepším doplňkem bude dámská kabelka ve sportovním, ležérním stylu.

Jak sladit kabelku s botami?

Ženy, které chtějí vytvořit ucelenou a harmonickou stylizaci, by měly dbát na to, aby boty a kabelka tvořily jeden celek. Proto není vhodné kombinovat různé typy textur, vzorů nebo materiálů. Například – puntíkované boty nemusí nutně vypadat dobře s kabelkou se zvířecím vzorem. Na druhou stranu lakovaná kabelka není nejlepším doplňkem k botám ze semiše.

Pokud se chcete ujistit, že celá stylizace vypadá skvěle, musíte vzít v úvahu i ostatní její prvky – nejen boty a kabelku. Pokud je oblečení v elegantním, tlumeném stylu, nic nebrání tomu, aby kabelka a boty měly trochu výraznější vzhled.

Jakou kabelku zvolit k černým botám?

Pokud jde o černé boty, myslím, že každá žena má ve svém šatníku alespoň jeden pár. Hodí se ke každé stylizaci a lze je nosit kdykoli během roku. Proto se vyplatí vědět, jakou kabelku sladit s klasickými černými botami.

Stojí za zmínku, že černá obuv je opravdu půvabným pozadím, pokud jde o výrazné kabelky v odvážných barvách. Jednotné, klidné boty budou vypadat skvěle v kombinaci s kabelkou ve výrazné, poutavé barvě. Dámy, které chtějí působit elegantně a žensky, mohou zkombinovat černé boty se stříbrnou nebo zlatou kabelkou.

Když jde o tak odvážné Dr. Martens boty, sladit je se správnou kabelkou může být opravdu obtížné. V této situaci můžete kabelku nahradit pohodlným a praktickým batohem v černé barvě.

Závěrem lze říci, že pravidlo, že kabelka a boty musí mít nutně stejnou barvu, je již mnoho let zastaralé. Ženy si stále častěji hrají s módou a zkoušejí nestandardní kombinace, které by ještě před tuctem let vyvolaly jen nelibost.

Redakce doporučuje

Elektrické podlahové vytápění nabízí větší výhody, než možná tušíte

0
V souvislosti se zdražováním energií vás možná napadlo, že některá zařízení začínají postrádat smysl. A co pak takové elektrické podlahové vytápění, které k provozu...

Platónův odkaz