Módní stylizace pro rodinnou zahradní party

Post date:

Author:

Category:

Sezóna rodinných garden party bezpochyby začala. Letní prázdniny jsou ideální dobou pro odpočinek na čerstvém vzduchu. Mnoho žen však má problém najít tu správnou stylizaci pro rodinnou zahradní party. Abyste na garden party vypadali žensky a zároveň elegantně, vyplatí se vědět, co je v této sezóně trendy.

Jak sladit stylizaci s příležitostí?

Především je důležité mít na paměti, že rodinné zahradní oslavy mohou mít mnoho podob. Ty lze rozdělit na neformální rodinné akce nebo elegantní večírky, které vyžadují trochu promyšlenější outfit. 

Volné, neformální oslavy jsou ideální příležitostí, abyste si oblékli pohodlnou, ležérní stylizaci. Naopak na slavnostní rodinné události –  jako jsou křtiny nebo svaté přijímání –  je třeba se oblékat elegantněji. Nejdůležitější je, aby celá stylizace vypadala módně, ženský a originálně. 

Casualové stylizace pro rodinné zahradní oslavy

Pokud jde o neformální rodinné zahradní party, jsou jemné letní šaty vždy skvělou volbou. Hodí se ke každé ženské siluetě a v kombinaci s lehkými lodičkami budou vypadat opravdu fantasticky. Ženy, které si cení pohodlí, mohou tradiční šaty nahradit kombinací sukně s pohodlnou halenkou. V této sezóně jsou obzvláště trendy objemné tylové sukně, které vypadají opravdu působivě a lze je bez problémů kombinovat i se sportovní obuví. 

Dámy, které si chtějí na zahradní party obout stylové lodičky, by si měly předem zjistit, jaké jsou na místě konání akce podmínky. Koneckonců je důležité si uvědomit, že klasické jehlové podpatky nemusí být nutně tou nejlepší volbou, pokud jde o podmáčené trávníky. V takových podmínkách jsou mnohem vhodnější dámské elegantní sandály na klínku nebo plochém podpatku, které Vám umožní pohodlný pohyb po nerovném terénu. 

Slavnostní zahradní večírky

Zatímco na neformálních akcích se můžete při sestavování oblečení zaměřit především na pohodlí a ležérnost, o něco formálnější rodinné oslavy vyžadují promyšlený outfit.

Pokud jde o elegantní stylizace, v současné době jsou velmi módní kalhoty s rozšířenými nohavicemi a zvýšeným pasem. Pro formální charakter stylizace ji můžete zkombinovat se vzdušnou hedvábnou halenkou, klasickým sakem a stylovými lodičkami.

Elegantní overal, který by měla mít ve svém šatníku každá žena, se hodí i na formální události. Bílé overaly jsou v letošní letní sezóně obzvlášť módní, i když na zahradní party nemusí být nutně tou nejpraktičtější volbou.

V souhrnu lze říci, že výběr správné stylizace pro rodinnou zahradní party není vůbec tak snadný, jak by se mohlo zdát. Je třeba vzít v úvahu nejen vlastní pohodlí a vzhled, ale také – úroveň formálnosti události a její styl.

Redakce doporučuje

Elektrické podlahové vytápění nabízí větší výhody, než možná tušíte

0
V souvislosti se zdražováním energií vás možná napadlo, že některá zařízení začínají postrádat smysl. A co pak takové elektrické podlahové vytápění, které k provozu...

Platónův odkaz