Luxusní lázně si můžete dopřát i doma

Post date:

Author:

Category:

Pozitivní účinky relaxační koupele jsou lidem známé už tisíce let. Vy kvůli takovému zklidnění nemusíte chodit do lázní, ale využít vlastního domova. K očistě těla i duše stačí pohodlná vana a teplá voda. Jaké přináší taková koupel benefity a jak ji lze ještě posunout na další úroveň? 

Koupel přináší řadu výhod

Vodní lázeň působí skvěle proti stresu a navíc zklidňuje organismus. Pokud vás bolí svaly, tak se neváhejte ponořit do teplé vody, která uvolňuje bolest a léčivě působí i na klouby. Pokud patříte mezi lidi, kteří špatně spí, tak koupel by pro vás mohla být také řešením. Pravidelné koupání pomáhá proti nespavosti a ráno budete vstávat svěží a odpočatí. Teplá voda působí i příznivě na pleť. Otevírá póry, podporuje pocení a dochází tak k čištění pokožky na celém těle. 

Luxusní vana pro prvotřídní relaxaci  

Chcete si opravdu připadat jako v lázních a dopřát si i doma relaxaci, jaká k tomu patří? V tom případě je pro vás řešením luxusní vana. Vany společnosti Dorint DG Centrum jsou vybaveny masážním systémem, který skvěle uvolní svaly ve vašem těle. Navíc do luxusní vany mohou být včleněny vanové zástěny sloužící jako otevírací dveře, takže vás čeká jednoduchý přístup. Moderní koupelny od Dorint DG Centrum uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.  

Co nabízí moderní koupelna? 

V nabídce společnosti Doring DG Centrum jsou vany ocelové, akrylátové, quarylové i krionové. Moderní koupelna se dokáže plně přizpůsobit představám a požadavkům každého klienta. Vanu lze pořídit v rohovém i nástěnném provedení či může stát volně v prostoru.

Doring DG Centrum nenabízí pouze výjimečné a originální koupelny. Moderní koupelny jsou navrženy tak, aby svůj účel plnily i z praktického hlediska a mohly být plně využívány každým členem domácnosti.  

Luxusní koupelna se hodí do každého prostoru  

Doring DG Centrum vychází vstříc individuálním potřebám zákazníka a doporučí vhodnou luxusní koupelnu do každého prostoru. Ať už se jedná o realizaci menší koupelny v bytech, či náročnější moderní koupelny v rodinných domech, vilách či hotelech. Tato firma za vás vyřeší vše od první konzultace až po realizaci šitou přímo na míru.

Redakce doporučuje

Elektrické podlahové vytápění nabízí větší výhody, než možná tušíte

0
V souvislosti se zdražováním energií vás možná napadlo, že některá zařízení začínají postrádat smysl. A co pak takové elektrické podlahové vytápění, které k provozu...

Platónův odkaz