Kde strávit nezapomenutelnou tuzemskou dovolenou? Malá obec Ostružná v Jeseníkách je jasnou volbou

Post date:

Author:

Category:

Mnoho lidí již začíná v současné době plánovat svou letní dovolenou, přičemž se spoléhají na krásy tuzemských pobytů. Proč by také ne, když se jedná o levný a přesto velmi pěkný druh odpočinku po těžkém pracovním roce. Ti z vás, kdo ještě nenavštívili Jeseníky, mají teď nový úkol. Kde a jak se ubytovat?

Krásy chráněné krajinné oblasti jen tak něco netrumfne

Jeseníky jsou pohořím a zároveň vyhlášenou chráněnou krajinnou oblastí, která láká turisty ze všech koutů naší malé země. Vyjmenovat všechny možnosti zábavy a poznání v této oblasti vydá na samotnou knihu, tudíž nakousneme jen pár základních výletů, jež si zajisté nesmíte nechat ujít. Začněme tipy pro milovníky turistiky a přírody, kteří si zamilují vyhlídku Medvědí kámen, Čertovy kameny a nadšeni budou také z Obřích skal.

Těm z vás, kdo jste spíše na pasivnější odpočinek, nabídne okolí wellness centrum Priessnitzovy lázně, koupaliště v Jeseníku či například kontaktní ZOO Faunapark. Mnoho tipů na nejrůznější druhy výletů naleznete na internetu. Pokuste se přizpůsobit zážitky vkusu celé rodiny, aby si každý užil to své. Kde se můžete v okolí pohodlně ubytovat?

Je libo chatu, apartmán, či penzion?

Když už si budete prohlížet nekonečný seznam výletů v okolí tohoto pohoří, tak se rovnou podívejte i na možnosti ubytování. Ty se totiž mohou zdát stejně nevyčerpatelné. Otevřete si svůj internetový vyhledávač a napište do něj výraz „ubytování Ostružná“. Pomoc vám poskytne také spojení „chaty Ostružná“.

Ať už si zadáte kterékoliv z těchto dvou hesel, dostanete se do nabídky prostředníka se stránkami hauzi.cz. Proč zrovna tyto stránky? Odpověď je jednoduchá, protože se jedná o jeden z nejpopulárnějších portálů pro rezervaci pobytů. Zde si vybere a zamluví příjemné ubytování vážně každý.

Redakce doporučuje

Elektrické podlahové vytápění nabízí větší výhody, než možná tušíte

0
V souvislosti se zdražováním energií vás možná napadlo, že některá zařízení začínají postrádat smysl. A co pak takové elektrické podlahové vytápění, které k provozu...

Platónův odkaz