Jaké doplňky budou vypadat nejlépe s džíny typu mom jeans

Post date:

Author:

Category:

Výběr správných doplňků pro stylizaci je velmi důležitý. Díky nim můžeme skvěle zvýraznit celu stylizaci a zaručit módní look. Pokud se chcete vrátit k trendům z 90. nebo 70. let, jako jsou například džíny typu mom jeans, je důležité vybrat zbytek šatníku a doplňků tak, aby byla celá stylizace soudržná a trendy. Tento model kalhot se před několika lety stal opět populární a jeho kořeny sahají do 90. a 70. let minulého století. Jedná se o kalhoty neobvyklého střihu, rozšířené v oblasti boků a s vysokým pasem. Jaké další vlastnosti mají mom jeans a k čemu je nosit?

Návrat širokých střihů a volných stylizací

Již několik sezón pozorujeme intenzivní expanzi vzorů z předchozích desetiletí. Nejen influenceři a celebrity si zamilovali široké kalhoty nebo kožené kabáty, ale i obyčejní lidé na ulici hrdě předvádějí vracející se trendy. Mezi nimi si můžeme všimnout nejrůznějších modelů kalhot. Klasické úzké kalhoty bývaly hitem – mohly však bránit pohybu a být nepohodlné, zejména při delším nošení. Nyní můžeme úspěšně komponovat své stylizace na základě širších modelů, které poskytují pohodlí a zároveň módní look. Kalhoty se širokými nohavicemi po celé délce, klasické zvonové kalhoty, které se na spodním okraji rozšiřují, nebo výše zmíněné mom jeans jsou jen některé z modelů, které dokonale zapadají do současných trendů. Pro stylizace s kalhotami mom jeans jsou ideální sportovní boty, například dámské sneakers. To však nevylučuje jejich nošení do práce nebo na formální schůzky – hodí se k nim sako a elegantní košile. Tento typ kalhot má vysoký pás, je rozšířený na bocích a stehnech a je dlouhý 7/8. Poskytuje nám neuvěřitelné pohodlí a opticky zaobluje naše tvary. To je výhoda i nevýhoda. Mom jeans nebudou vhodné pro ženy, které mají výrazně zaoblené boky, a budou skvěle fungovat pro štíhlé postavy.

Kalhoty typu mom jeans – co k nim nosit?

Džíny typu mom jeans lze použít k vytvoření různých stylizací pro všechny příležitosti. Džíny jsou kalhoty, které se skvěle hodí jak na formální schůzky, tak na neformální výlety s přáteli. Velmi módní každodenní kombinací jsou mom jeans, krátký top tj. crop top, dámské sportovní boty a vysoké ponožky. Tento look dokonale připomíná módu 90. let, jejíž prvky jsme si zamilovali i dnes. Individualita vyjádřená oblečením, maximální pohodlí a experimentování s lookem nám jistě zajistí, že se budeme cítit skvěle a vypadat módně. Do mom džínů můžeme také zastrčit elegantní košili a zastrčit ji do kalhot díky vysokému pasu, který mají. Oblékněte si sako nebo blejzr a obujte si vhodné boty. Milovnicím jehlových podpatků nic nebrání v tom, aby si pro svou stylizaci zvolily právě takovou obuv. Zklamané nebudou ani vyznavačky sportovních modelů – k těmto džínům se hodí i dámské polobotky. Internetové obchody nabízejí řadu modelů, které se hodí k mom jeans a dalším módním střihům kalhot této sezóny.

Redakce doporučuje

Plasmová řezačka: Praktické tipy, jak vybrat tu pravou

0
Plasmová řezačka je určena pro dělení různých materiálů, poradí si s ocelí, železem, ale i hliníkem a dalšími materiály. Řezání plazmou vám může výrazně usnadnit...