Jak se dostat do zabouchnutých dveří? Zámečník radí!

Post date:

Author:

Category:

Vycházíte z bytu s pocitem, že klíče jsou bezpečně ve vaší kapse. Jenomže za nějakou dobu s hrůzou zjistíte, že klíče zůstaly zabouchnuté doma a vy se nemůžete dostat do vlastního bytu. To samé se může stát se zabouchnutými dveřmi u auta či kanceláře. Co teď?  

Jak otevřít zabouchnuté dveře? 

Pokud přemýšlíte, jak otevřít zabouchnuté dveře, tak pro vás mají profesionálové jasnou odpověď: Zavolejte odborníka. Zámečníci totiž často přijíždí řešit případy, kdy si lidé mysleli, že se do dveří dostanou svépomocí. Jenomže tyto amatérské zásahy častokrát poškodí zámek a dokonce i dveře. Oprava tak vyjde v závěru mnohem dráž, než zavolání odborníka. 

Zámečnická pohotovost Praha u vás bude do hodiny 

V případě zabouchnutých dveří se raději obraťte na firmu Zámečnictví a zámečnická pohotovost Praha. Zkušený zámečník bude u vás nejpozději do hodiny od vašeho telefonátu a dveře za pár okamžiků otevře. Připravte se na to, že od vás bude potřebovat vidět doklad totožnosti, aby se ujistil, komu vlastně otevírá. Pokud jste doma zabouchli i doklady, bude u zákroku i Police ČR. 

Zámečnictví Praha-to pravé řešení 

Další tip zámečníků je uložit si kontakt na zámečníka dříve, než podobná situace vůbec nastane. Stačí si zadat do kontaktů jednoduše Zámečnictví Praha a vyhnout se tak zdlouhavému hledání zámečnických služeb. V případě zabouchnutých dveří se obvykle chceme do bytu dostat co nejdříve a každá minuta je drahá. 

Pražská firma Zámečnictví a zámečnická pohotovost se navíc může pochlubit dlouholetými zkušenostmi, profesionálními a zkušenými zaměstnanci, kteří s klienty jednají vstřícně a s porozuměním. Specializují se nejen na otevírání dveří, ale i trezorů a zabezpečování dveří. Můžete se na ně obrátit v rámci jakýchkoliv zámečnických služeb. Individuální přístup ke každému klientovi je samozřejmostí. 

Redakce doporučuje

Elektrické podlahové vytápění nabízí větší výhody, než možná tušíte

0
V souvislosti se zdražováním energií vás možná napadlo, že některá zařízení začínají postrádat smysl. A co pak takové elektrické podlahové vytápění, které k provozu...

Platónův odkaz