5 kritérií, podle kterých kupovat bezpečnostní dveře

Post date:

Author:

Category:

  1. říjen 2019 v Rady, tipy, inspirace
    Sdílet článek
    Úloha bezpečnostních dveří je jasná. Méně jasné jsou kritéria, podle kterých si vybrat ten správný model. Odborníci říkají minimálně o 5 faktorech, které je při koupi nutné sledovat.
  2. Bezpečnostní třída

Pravidlo zní jasně, čím vyšší třída, tím vyšší záruka bezpečnosti. Pro běžné domácnosti se doporučují dveře s třídou 3 až 4, které nabízejí dostatečnou kvalitu. V nabídce jsou rovněž dveře s třídou 5 a 6, ale ty jsou kvůli své regeneračních využívány spíše v obchodech nebo průmyslových halách.

Zdroj: www.tomellini.it

  1. Certifikát

Potvrzení o bezpečnostní třídě, jakož i další směrodatné informace o kvalitě a odolnosti dveří jsou zaznamenány v přiloženém certifikátu. Ten je vydán po sérii testů, při kterých se zjišťuje, jak zvládají nárazy, vrtání či požár. V rámci testování se také měří čas, za který byly dveře překonány, resp. poškozené. Výsledky testů následně určují bezpečnostní třídu.

  1. Počet otevíratelných cyklů

Při testování dveří a následném vydávání certifikátu se určuje i počet otevíratelných cyklů. Dveře s nejdelší životností, které se vyrábějí s počtem cyklů otevírání a zavírání od 200 000 do 250 000, mohou vydržet do 30 let. Často tak přežijí rekonstrukci bytu nebo domu, aniž by musely být na rozdíl od jiného zařízení měněny.

  Vinylové podlahy Amorim Premier Real - TOP podlaha pro každý interiér

Zdroj: omaneshop.com

  1. Kompletní bezpečnostní set

Výběr certifikovaných dveří s vyšší bezpečnostní třídou je jen částí úspěchu. Celková odolnost dveří závisí i na dalších komponent jako zárubně, prahy nebo vložky do dveří. Kvalitní prodejci je prodávají v rámci kompletních bezpečnostních setů is dveřmi, přičemž bezpečnostní třída je stejná u všech částí soupravy.

  1. Servis poskytovaný firmou
  8 nejkrásnějších luxusních bytů k pronájmu

Kvalita, pevnost a odolnost bezpečnostních dveří se za jistých okolností může stát mínusem. Děje se to zejména při vymknutí nebo ztrátě klíčů. Právě tehdy oceníme, pokud jsme dveře koupili u kvalitního prodejce, který nám garantoval plnohodnotný servis. Ten má být k dispozici při jakékoliv poruše nebo poškození.

Zdroj: notizie.it

Každý z výše uvedených faktorů se podepisuje i na výsledné ceně, která hraje při výběru rovněž jednu z klíčových úkolů. Nabídka je pestrá a zákazníci si mohou vybrat různé modely různých značek, takže různé bude i cenové rozpětí jednotlivých dveří.

STAY CONNECTED

16,782FanoušciTo se mi líbí
NásledovníciNásledovat
1,808NásledovníciNásledovat
14,700OdběrateléOdebírat

INSTAGRAM

Digitální dveřní kukátko je řešením pro každý moderní domov

Elektronika nám usnadňuje život, a to prakticky každý den. Mobilní telefony jsou stále kvalitnější, televize umožní lepší přenos obrazu. A tím zdaleka...

Vinylové podlahy Amorim Premier Real – TOP podlaha pro každý interiér

Portugalsko je v oblasti výroby kvalitních vinylových podlah špičkou. A vinylové podlahy Amorim Premier Real nejsou výjimkou. Pří výrobě podlahových krytin kombinují...

7 nejúžasnějších bazénů světa

Letní sezóna je za námi, ale možnosti, jak si dopřát pohodičku v osvěžujícím bazénu, se najdou stále. Obzvláště v případě 7 úžasných...