Co všechno zvládne deratizační firma? Není to jenom hubení hlodavců

Post date:

Author:

Category:

Mnoho lidí má pocit, že deratizační firmy se zabývají pouze hubením hlodavců nebo švábů. Nemusí tomu tak být. Pražská firma Deratizace Praha – KF Trans nabízí komplexní služby, mezi které kromě deratizace patří i dezinfekce či dezinsekce. Jak vám to může pomoci ve vašem životě? 

Dezinfekcí proti bakteriím, plísním i virům

Zvlášť v dnešní době je dezinfekce důležitou součástí našich dní. Pokud potřebujete provést opravdu pečlivý úklid prostor, neváhejte se obrátit na odborníka. Deratizace Praha – KF Trans mají v nabídce kompletní dezinfekci domácnosti, společných prostor nebo vaší firmy. Jak to probíhá? Na místo přijede k vám odborník vybavený aktivní dezinfekční látkou. Ta po aplikaci zajistí likvidaci všech typů bakterií, plísní, hub, ale i virů. V případě virů dezinfekční látka rozloží jeho buněčnou stěnu a dojde k bezpečné likvidaci viru. Dezinfikovat můžete i auto, jímku či žumpu. 

Dezinfekce po zemřelém 

O této službě se moc nemluví, ale o to víc je potřebná. V prostorách, kde dlouho ležela mrtvola, se obvykle vyskytuje velké množství hmyzu. Dalším problémem je silný zápach, který se nasákne do koberců i nábytku. Náročný úklid by měl provádět člověk vybaveným nejen profesionálním vybavením, ale zároveň by to měl proškolený jedinec. Pro ostatní by tato situace byla náročná fyzicky, ale hlavně psychicky. 

Deratizace pomůže proti přemnoženým škůdcům

Chcete se zbavit škůdců ve vašem okolí? Deratizace Praha je pro vás to správné řešení. Firma Deratizace Praha – KF Trans se zabývá hubením myší, potkanů či krys. Pracovníci tyto tvory likvidují či potlačují jejich výskyt. Toto ošetření je vhodné v panelových i rodinných domech, garážích, ve sklepě i restauračních zařízeních. 

Dezinsekce se zaměřuje na nepříjemný hmyz

Dezinsekce je odborný název pro hubení lezoucího a létajícího hmyzu. Zaměřuje se především na takový, který ohrožuje zdraví člověka. Typickým příkladem je hubení štěnic. Těch se bez profesionálů bohužel nezbavíte. Dále se firma Deratizace Praha – KF Trans věnuje likvidací švábů, blech, červotočů či molů. 

Neváhejte je proto v rámci zmiňovaných problémů kdykoliv oslovit. Odborník bude u vás už do dvou hodin od telefonátu s potřebným vybavením. Tato firma je na trhu již 15 let a má za sebou řady spokojených klientů. 

Redakce doporučuje

Elektrické podlahové vytápění nabízí větší výhody, než možná tušíte

0
V souvislosti se zdražováním energií vás možná napadlo, že některá zařízení začínají postrádat smysl. A co pak takové elektrické podlahové vytápění, které k provozu...

Platónův odkaz