8 nejkrásnějších luxusních bytů k pronájmu

Post date:

Author:

Category:


 1. Chtěli byste bydlet v Praze, luxusně a hned? Pokud na to máte, můžete si vybrat z osmi nejúžasnějších bytů k pronájmu z naší inzerce. A když na to nemáte, alespoň se pokochejte.
 2. Luxusní byt s historickým nádechem v srdci Praha
  Luxusní 4-pokojový byt v nadstandardní rezidenci v historické budově národní kulturní památky pod Slavín na Hluboké cestě je určen k dlouhodobému pronájmu pro nejnáročnější klienty. Nabízí podlahovou plochu 183 m2 a patří k němu i prostorná terasa s výměrou 14,50 m2. Interiér je vybaven honosně – obklady z mramoru, dřevěnými podlahami, značkovou sanitou i kvalitní kuchyňskou linkou se špičkovými spotřebiči Miele. Nechybí moderní technologie jako klimatizace, podlahové topení, bezpečnostní systém a wifi. Společné prostory dýchají historií i díky zachovaným prvkům jako původní schodiště, zábradlí, podlahy, štuky či majestátní vstup do budovy. Byt se pronajímá sice nezařízený, ale Homestaging nám dává velmi příjemnou inspiraci. Cena s energiemi 3 515 € / měs.

 1. Výjimečný byt v exkluzivním Condominium Renaissance v Karlovka
  I tento luxusní pronájem 4-pokojového bytu s obrovskou terasou je jen pro náročné klienty. Rezidence na Dlouhých dílech s velkorysým prostorem (interiér 170 m², terasa 350 m²) si zakládá na prvotřídním moderním designu. Má velkoplošné okna nabízejí ideální prosvětlení a propojují interiér s terasou. Je klimatizovaný a disponuje automatickým systémem zatahování designových závěsů s kompletním black out efektem. Interiér je zařízen renomovaným designérem impozantně – velkolepý dojem podtrhují vyšší stropy se zrcadly, punc výjimečnosti dodávají dřevěné podlahy, keramická dlažba, top spotřebiče Miele, vnější elektrické žaluzie, vícezónové ozvučení, inteligentní instalace a světla Gira. Dominantou obývacího pokoje je úžasná podsvícená stěna z onyxu, polodrahokamu, o kterém se traduje, že přináší štěstí v lásce. Condominium Renaissance je plně oplocený, střežen a udržovaný s přístupem pouze pro rezidenty, čili poskytuje maximální míru bezpečí a soukromí. Cena s energiemi a parkováním 3 000 € / měs.

 1. Velkometrážních podkrovní byt na měděné
  Exkluzivní 5-pokojový podkrovní byt ve Starém městě má obrovskou výměru 260 m2. Kromě prostorné společenské zóny, obývacího pokoje propojené s jídelní částí, nabízí samostatnou plně vybavenou kuchyň s snídaňovým stolem. V bytě jsou 2 ložnice s manželskou postelí, pracovna, dětský pokoj, prostorná koupelna s vanou a sprchovým koutem, druhá prostorná koupelna se sprchovým koutem, 2 toalety a 2 šatníky. K bytu patří i dva balkony, každý s plochou 8 m2, jeden má vstup z kuchyně, druhý z pracovny. K dispozici je také sklep a parkovací stání před domem. Byt je plně klimatizovaný a nacházejí se v něm vestavěné skříně. Cena s energiemi a parkováním 3 470 € / měs.

 1. Umělecký mezonet s panoramatickým výhledem
  Nadčasový 5-pokojový mezonet s uměleckými prvky se nachází na Praze , kde je výhled na historické centrum Praha, hradní vrch a nábřeží Dunaje. Sídlo s užitnou plochou 198 m2 a terasou 70 m2 mělo dlouhodobě v pronájmu velvyslanectví. Má inteligentní centrální ovládání technického zařízení, jako je vytápění, chlazení, větrání, markýza, žaluzie, audio a TV systém, osvětlení v celém sídle a bezpečnostní systém. Má dvouúrovňovou dispozici a 5 místností. Na vrchní části se nachází vstup na velkorysou terasu s téměř 360 ° výhledem na celou Praha, vířivkou jacuzzi, zelení a lehátky. Celkový dojem dotváří upravená zahrada kolem vily, použité nadstandardní materiály a technologie jako solární ohřev vody či automatické zavlažování v celém objektu. Cena s energiemi 3 500 € / měs.

 1. Luxusní mezonet v privátním komplexu na Kovářské v Dobřichovicích
  Luxusně zrekonstruovaný 4-pokojový mezonet se nachází v uzavřeném dvoře na Kovářské ulici v Košicích – Starém městě. Byt v historickém stylu má plochu 122 m2 a patří k němu soukromá prostorná pavlač. Do vybavení s komfortem pro náročné patří velkorysá obývací pokoj, moderní kuchyně s plným vybavením, jídelna, koupelna s vanou, pračka a sušička. Každá místnost je klimatizovaná a prostor je chráněn bezpečnostním systémem s kamerou. Cena s energiemi 1 950 € / měs.

 1. Vzdušný mezonet v historickém centru Plzně
  Prostorný 4-pokojový mezonet nabízí komfortní bydlení přímo v historickém srdci města, na Kapitulská ulici. Byt s plochou 120 m2 je pěkně prosvětlený díky níže položeným parapetům na oknech a poskytuje okouzlující výhled na „Malý Řím“. Kromě rozlehlých prostor v něm můžeme najít originální designové řešení interiéru. Atmosféru luxusního bydlení si můžete na vlastní oči vyzkoušet při 3D prohlídce. Cena s energiemi 100000 kč

Redakce doporučuje

Elektrické podlahové vytápění nabízí větší výhody, než možná tušíte

0
V souvislosti se zdražováním energií vás možná napadlo, že některá zařízení začínají postrádat smysl. A co pak takové elektrické podlahové vytápění, které k provozu...

Platónův odkaz